بازی Fallout 4 برای PS4

بازی Fallout 4 برای PS4 پلی استیشن ۴

استودیو بازی Bethesda ، خالق Fallout 3 و The Elder Scrolls V : Skyrim شما را به دنیای Fallout 4 دعوت می کنند، یک بازی بسیار بلندپرواز، و نسل جدید بازی های جهان باز.
در نقش تنها بازمانده از Vault 11، وارد دنیایی می شوید که توسط جنگ هسته ای نابود شده است. هر ثانیه جنگی برای بقا است و هر انتخابی بر عهده خودتان است. فقط شما می توانید سرنوشت Wasteland را دوباره بسازید و تعریف کنید. به خانه خوش آمدید.
هر چه را که می خواهید در یک جهان باز وسیع به همراه صدها موقعیت، کاراکتر جستجو و انجام دهید. به حزب های مختلف رقیب در قدرت بپیوندید یا اینکه تنهایی پیش بروید، انتخاب بر عهده شماست.
با سیستم کاراکتر S.P.E.C.I.A.L هر که می خواهید باشید. یک سرباز مسلح باشید یا یک قانع کننده پر جذبه. شما می توانید از میان صدها نقش انتخاب کنید و شیوه بازی خودتان را بسازید.
صد ها آیتم را در پیشرفته ترین سیستم مهارتی جمع آوری کنید، ارتقا دهید و بسازید. اسلحه ها، گلوله، مواد شیمیایی و غذا تنها سر آغاز این آیتم ها هستند. شما حتی می توانید کل محیط ها را بسازید و مدیریت کنید.

قیمت خرید بازی Fallout 4 برای پلی استیشن 4 PS4
قیمت خرید بازی Fallout 4 برای پلی استیشن ۴ PS4

گرافیک

گرافیک بازی خلاف آنچه که توسط برخی‌ها پایین تلقی می‌شود، بد نیست. شاید در مقایسه با برخی عناوین این نسل در رتبه‌ پایین‌تری قرار گیرد ولی به این معنا نیست که گرافیک بازی قابل‌ قبول نباشد. شاید در برخی از بافت‌ها و نیز در قدرت تخریب‌پذیری، Fallout 4 می‌توانست بهتر عمل کند.

قدرت تخریب‌پذیری در Fallout 4 در حد بسیار بالایی کار نشده است ولی برای یک بازی در این نسل قابل‌ قبول است. تخریب‌پذیری در برخی از سطوح خوب است ولی در برخی سطوح دیگر اصلا تخریببی صورت نمی‌گیرد.

قیمت خرید بازی Fallout 4 برای پلی استیشن 4 PS4
قیمت خرید بازی Fallout 4 برای پلی استیشن ۴ PS4

جمع‌بندی

با کنار هم گذاشتن همه موارد بالا می‌توان دریافت که Fallout 4 به اندازه کافی سرگرم کننده و جذاب طراحی شده است و هر چند که در برخی از قسمت‌ها مشکلاتی دارد ولی خب نمی‌توان هیچ عنوانی را بی‌نقص تصور کرد. بتسدا باز هم توانست رضایت بازی‌بازان را جلب کند و درعین حال عنوانی را تحویل دهد که در شان اجداد خود نیز باشد. هر چند عضو جدید خانواده Fallout در برخی موارد از پدران خود پایین‌تر قرار گیرد.

نقد و بررسی بازی Fallout 4 برای PS4

برای خرید بازی Fallout 4 برای PS4 میتوانید سفارش بازی را در سایت ای گیمر ثبت فرمایید و در سریعترین زمان ممکن بازی خود رو دریافت نمایید
اشتراک گذاری:

یک دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.

0

بالا

X