یکی از سوالات متداول و همیشگی شما عزیزان انواع روش های ارسال و پرداخت و مدت زمان رسیدن کالا و هزینه ارسال کالا میباشد که سعی کرده ایم در این صفحه به طور کامل به این موضوع پرداخته ایم :

بسته بندی مرسولات :

با توجه به شیوع ویروس کرونا تمامی محصولات قبل از ارسال توسط مجموعه آی گیمر کاملا ضد عفونی می شوند. دیسک های بازی داخل پاکت های حباب دار ارسال میشوند تا هیچ آسیبی متوجه قاب دیسک یا خود دیسک نشود, همچنین بقیه مرسولات نیز به صورت کاملا ایمن بسته بندی میشوند.

ارسال با پیک موتوری ( هزینه به عهده مشتری ) :

این روش مخصوص مشتری های ساکن تهران میباشد و هزینه آن نسبت به موقعیت مکانی شما متفاوت میباشد. این روش سریع ترین روش ارسال میباشد و مرسوله شما در کمتر از ۲ ساعت به دست شما میرسد. همچنین با استفاده از این روش امکان پرداخت هنگام تحویل کالا نیز فراهم است.

ارسال با پیک موتوری (ساعت ۱۸ الی ۲۲ ) :

این روش نیز مخصوص مشتری های عزیز ساکن تهران میباشد و برای کسانی میباشد که در رسیدن کالای خود عجله ندارند و سفارش خود را از طریق سایت ثبت کرده و همچنین هزینه سفارش را به طور کامل پرداخت کرده اند. لازم به ذکر است که کسانی که سفارش خود را بعد از ساعت ۱۷ از این طریق ثبت میکنند ارسال سفارش این عزیزان به روز بعدی موکول میشود. هزینه ارسال از این روش برای تمام نقاط تهران ۲۵ هزار تومان میباشد.

ارسال با پست پیشتاز :

این روش ارسال برای تمامی مناطق ایران است و شما عزیزان میتوانید با پرداخت هزینه ۱۵ هزار تومان سفارش خود را با این روش ثبت نمایید. مدت زمان رسیدن کالا توسط این روش به طور معمول بین ۲ الی ۳ روز کاری میباشد. شما باید حتما هزینه ارسال و هزینه سفارش خود را قبل از ارسال از این روش پرداخت کنید.

ارسال با پست ویژه ( تحویل ۱ روزه ) :

لازم به ذکر است که امکان ارسال از طریق پست ویژه برای همه مناطق ایران در دسترس نمیباشد و فعلا در برخی استان ها راه اندازی نشده است, پس قبل از انتخاب ارسال سفارش خود از این روش حتما از وجود پست ویژه در استان خود مطمعن شوید.لازم به ذکر است که اگر شما در روز ۵ شنبه سفارش خود را با این روش ثبت کنید سفارش شما در روز شنبه ( ۲ روز بعد ) به دست شما خواهد رسید و هزینه ارسال با این روش ۳۰ هزار تومان میباشد.

ارسال با تیپاکس :

امکان ارسال با این روش نیزبرای بیشتر نقاط ایران فراهم است و مدت زمان رسیدن مرسوله شما بین ۱ روز الی ۲ روز میباشد. هزینه ارسال از این روش نسبت به حجم و وزن مرسوله شما متفاوت میباشد و شما هزینه ارسال را درب منزل پرداخت میکنید. هزینه ارسال از این طریق تقریبا همانند پست میباشد.