بازی 6 Armored Core

بازی 6 Armored Core

بازی 6 Armored Core

استودیو فرام‌ سافت‌وار در مراسم The Game Awards سال گذشته، پروژه قابل توجه بعدی خود را با عنوانArmored Core VI Fires Of Rubicon  معرفی نمود و حدود یکسال است که گیمرهای زیادی منتظر جزئیات بیشتر هستند. این بازی حالت داستانی خواهد داشت که برخلاف بازی ‌های جدید استودیو جهان باز نیست و با نسخه ‌های پیشین ارتباطی ندارد. تریلر گیم‌پلی این بازی نمایش می ‌دهد که  Fires of Rubiconبا وجود اینکه نوعی ریبوت برای این سری می باشد، اما به Armored Core 6 وفادار است.

تعداد زیادی از طرفداران امروزی این استودیو با بازی Armored Core 6 آشنایی ندارند، چراکه آخرین سری این بازی در سال 2012 عرضه شد و تا به امروز نسخه دیگری منتشر نشده است. چه از طرفداران استودیو فرام ‌سافت‌ور هستید و چه می خواهید بازی های مبارزه ‌ای مکانیکی را تجربه کنید، جای درستی قرار دارید. زیرا ما در این مطلب قصد داریم به بررسی اطلاعات کلی منتشر شده از بازی Armored Core 6: Fires of Rubicon بپردازیم.

داستان بازی

داستان بازی 6 Armored Core در یک سیاره بسیار دور به نام Rubicon 3 رخ می دهد که بسیار مبهم و اسرار آمیز است. ماده ناشناخته ای در این سیاره کشف شده که همه داستان این بازی و کلید اصلی ورود به این سیاره ناشناخته همین ماده می باشد که در پیشرفت تکنولوژی و کمک به بشریت بسیار مفید است. اما قابل ذکر است که در مورد عناصر ناشناخته اطلاعات کافی وجود ندارد و این ماده می تواند خطراتی هم به دنبال داشته باشد. بنابراین، این ماده قدرتمند دارای خطرات زیادی است. قدرت آن به حدی زیاد است که سبب فاجعه‌ای شد که سیاره و ستاره ‌های اطراف را در شعله‌ های آتش و طوفان فرو برد و سیاره Rubicon 3 را به جهنم تبدیل کرد.

گیم پلی بازی 6 Armored Core

تریلر جدیدی از بازی Armored Core 6: Fires of Rubicon منتشر شده است که در آن در مورد شخصیت اصلی بازی که یک ماشین است وC4-621  نام دارد، اطلاعاتی ارائه می ‌شود. با توجه به این تریلر گیمرهایی که در گذشته این بازی را تجربه کرده اند، خود را در سرزمین آشنایی می یابند.

بازی 6 Armored Core

در این بازی ربات های بزرگ در سیاره ای مرموز و پیچیده سر در می آورند که در آن گدازه‌ ها و یخبندان‌ های زیادی وجود دارد. یکی از صحنه های چشمگیر ماشین ‌های مکانیکی هستند که بسیار باشکوه به نظر می ‌رسند. با این وجود، از یک تریلر کوتاه نمی توان نتایج قطعی به دست آورد. اما در دقیقه اول نمایش داده می شود که Armored Core 6 احتمالا روندی آرام‌تر و انعکاسی از نسخه Dark Souls را عرضه کند.

بخش چند نفره و co-op

همانگونه که طرفداران نسخه پیشین Armored Core انتظار داشتند، سری جدید این بازی دارای بخش چند نفره آنلاین می باشد. این قابلیت که 1v1 نام دارد بازیکنان را قادر می سازد تا در مقابل یک بازیکن دیگر قرار گرفته و به مبارزه بپردازند.

در این صورت چگونگی طراحی کارکتر انتخابی و استراتژی های مبارزاتی اصلی ترین فاکتورها برای پیروزی در مبارزات خواهند بود. لازم به ذکر است که این نسخه از حالت co-op پشتیبانی نمی کند. در بازی‌ های سری Souls گیمرها می‌توانستند جهت شکست دادن باس فایت ‌های بازی، یکی از دوستان خود را دعوت نمایند. اما این قابلیت در بازی Armored Core 6 وجود نخواهد داشت.

گرافیک بازی Armored Core 6

بازی Armored Core VI Fires of Rubicon از کیفیت بسیار بالایی از لحاظ گرافیکی برخوردار است. سیاره بازی بسیار با دقت و بی عیب و نقص ساخته شده تا به طور واضح جهانی که جنگ بزرگی در آن اتفاق می افتد را مشاهده کنیم. اتمسفر و افکت هایی همانند شعله های سوزان قرمز رنگ به طرز فوق العاده ای حس جنگ و بهم ریختگی را نشان می دهند. رباتی که در این بازی کنترل آن را در اختیار دارید نیز با دقت بسیار زیادی طراحی شده است. افکت ها و انیمیشن های مربوط به مبارزات به هیجان انگیز تر شدن بازی کمک بسیاری می کنند و گیم پلی این بازی را به زیبایی هر چه تمام تبدیل نموده اند تا هنگام تجربه خود از این بازی لذت ببرید.

تاریخ انتشار بازی  Armored Core 6

با توجه به اطلاعات رسمی موجود، تمامی گیمرهای مشتاق قادر هستند تا بازی Armored Core 6  را در تاریخ 25 آگوست 2023 (3 شهریور 1402) بر روی پلتفرم ‌های PS4، PS5، Xbox one، Xbox deries x/s و PC تجربه نمایند.

برای خرید بازی های PS4، PS5، Xbox series x/s و… به سایت Igamer.ir مراجعه کنید.