بازی deadcraft

بازی deadcraft

بازی deadcraft

سلام به دوستان آی گیمر عزیز

امروز میخوایم یه بازی معرفی کنیم که قرار هستش در تاریخ 29 اردیبهشت ماه سال 1401 (یعنی همین فردا ) تو کل دنیا انتشار پیدا کنه

البته ناگفته نماند که دمو بازی داخل فروشگاه پلی استیشن هست و به صورت آنلاین میتونید قبل از انتشار گیم پلی تستش کنید

یک بازی جدید در ژانر اکشن ، زنده ماندن از دست زامبی ها!

کمپانی سازنده :

Marvelous USA (XSEED) هستش

ژانر بازی:

Simulation, Action

سبک بازی :

دو بعدی

کنسول پشتیبانی کننده :

PS4 PS5

بازی deadcraft


در مورد داستان بازی :

 

در دنیایی که توسط یک ویروس کشنده ویران شده است ، (البته معمول هستش برای این نوع داستان ها !) رید نیمه زامبی نه تنها باید با تبر، داس و هر چیزی که به دستش بیارد! برای انبوهی از ارواح زنده بماند! ( منظور از ارواح میتونه خاطراتش باشه ، نمیدونم ولی احساس میکنم خط داستان یکم رومانتیک هم هستش !) بلکه باید با افزایش تعداد پیروان زامبی خودش ( یعنی میشه لشگر کشی هم کرد !) متحدان و دشمنان خود را عاقلانه انتخاب کنید و سعی کنید از آخرالزمان زنده بگذرید ( با این جمله امیدوارم پیش بردن داستان بازی دست پلیر باشه )!

اکشن ارواحی
از سمت نیمه زامبی رید برای آزاد کردن قدرت های ویرانگر در نبرد استفاده کنید(یعنی امکانش هست که قدرتای ماورایی داشته باشه !).

چه اهداف شما انسان باشد و چه مرده! (یعنی تو این بازی فقط با زامبی ها درگیر نیستید!) همه کسانی که در راه شما ایستاده اند را درهم بشکنید!

زامبی سازی
اجساد دشمنان خود را جمع آوری کرده و بکارید تا کارگران زامبی خود را پرورش دهید ( اوو خیلی خوب شد داستان ) سپس موادی را برای ایجاد انواع سلاح ها، ابزارها و حتی برخی از غذاهای پسا آخرالزمانی جستجو کنید ! تا زمانی که یک ارتش مرده غیرقابل توقف نسازید متوقف نشوید!

تا اینجا داستان بازی منو متقاعد کرد که حتما بخرمش !

بقا به هر قیمتی
شما یک روز در زمین بایر بدون آب و غذا زنده نخواهید ماند – زندگی خود را با کمک به دیگران به دست آورید یا به سادگی آنچه را که می خواهید به زور بگیرید( چالش زنده موندن زیادی داخل بازی هم داریم ! )

نظر نویسنده این مطلب :

با روایتی که از این بازی خوندیم میشه گفت با یک بازی جدید در سبک اکشن زامبی روبه رو هستیم .

بازی خیلی هیجان انگیزی میتونه باشه و همچنین با چالش های زیادی توی خط داستانی داریم

این رو هم بگم که خیلی خوشحالم از اینکه تو این بازی باید یک استراتژی داشته باشی برای پیش برد خط داستان و این مواردی که گفتم اگر خیلی خوب توی داستان گنجانده شده باشند یعنی ما با یک بازی خیلی خوب طرفیم .

در آخر هم امیدوارم همه ی دوستان آی گیمر همیشه خوشحال باشند و پیروز .

 

 

دوستان آی گیمر سعی کردیم به بهترین شکل خط داستانی رو روایت کنیم تا اطلاعات کاملی از این بازی داشته باشید.

برای اطلاع از جدید ترین اخبار بازی ها در مجله آی گیمر با ما همراه باشید .