بازی Lies of P
Lies of P

بازی Lies of P

طی چند ماه اخیر عنوان بازی Lies of P سر و صدای زیادی به پا کرده و توجهات زیادی را به خود جلب کرده است. در صورتی که شما هم جزو افرادی هستید که به بازی ‌های ویدیویی علاقه مند هستید و اخبار بازی‌ های جدید را دنبال می کنید، حتما اسم این بازی به گوش شما خورده است. استودیوی Neowiz و Round 8 اخیرا با انتشار تریلری از بازیLies of P  رونمایی کرده ‌اند که بر اساس شخصیت و داستان پینوکیو ساخته شده و گیم ‌پلی و حال و هوای آن،  به آثاری مثل بلادبورن شباهت زیادی دارد.

بازی Lies of P در جدیدترین تریلر خود قسمت هایی از مبارزات، دشمنان گوناگون، انواع سلاح‌ ها، مکان‌ های مختلف و موارد دیگر را نمایش می دهد. در ادامه این مطلب قصد داریم تا اطلاعات جالب و مهمی در مورد این بازی در اختیار شما قرار دهیم.

تریلر بازی  Lies of P

در تریلر بازی Lies of P مردی خاکستری با لحنی اسفناک و غمگین درباره وضعیت یک شهر متروکه صحبت می‌کند. به نظر می رسد که این مرد همان پدر ژپتو باشد. تمام ساکنین این شهر به علت بیماری طاعون مرده اند و به یک مخروبه تبدیل شده است. جهانLies of P پر از رمز و راز و وحشت می باشد و موجودات عجیب و غریب در کوچه ها حرکت می کنند و از زباله ها یا بقایای اجساد انسان ها تغذیه می کنند.

آن مرد در میان انبوهی از اجساد قدم بر می دارد و به سمت یک کلیسای ویرانه می رود. او قطعاتی را سر هم  می کند و یک ربات انسان نما را می سازد و هنگام انجام دادن جزئیات انتهایی کار، با خود زمزمه می ‌کند، بیدار شو، پسرم. به نظر می رسد که در این بازی، پینوکیو می ‌تواند در هنگام جستجو در خیابان ‌های شهر از نوعی جادو بهره بگیرد و با استفاده از سلاح‌ های مختلف جهت از میان بردن دشمنانی که در مسیر با آن ها رو به رو می‌شود، تلاش نماید.

Lies of P

کمپانی سازنده Lies of P

استودیو Neowiz Games با همکاری Round 8 اعلام نمودند که بازی اکشن-ماجراجویی‌ای را تحت عنوان Lies Of P  عرضه خواهند کرد. Neowiz که قبل از بازی Lies of P به توسعه بازی ‌های موبایل کژوال می پرداخت، در نخستین تلاش خود جهت توسعه یک بازی بزرگ، سراغ ترکیب داستان پینوکیو و ژپتو با فضای تاریک بازی Bloodborne رفته است. می‌توان با مشاهده تصاویر صحنه‌ هایی از گیم پلی این بازی بیان کرد که بازی خوبی از آب درخواهد آمد. اما متاسفانه باید مدت کوتاهی تا عرضه بازی Lies of P صبر کنید.

در این بازی پینوکیو در شهر Krat در پی یافتن پدر ژپتو است و برای یافتن او می بایست مسیر سختی را پشت سر بگذارد. در بازی Lies of P به هر زحمتی که شده پینوکیو باید در کوچه ‌های کشنده شهر کرت زنده بماند. به لطف المان های نقش آفرینی بازی شما می توانید در طول بازی و به انتخاب خود دروغ هایی بگویید که بسیار جالب به نظر می رسد. ایده داستانی و بازی Lies of P بسیار جذاب است و استودیو Neowiz کار فوق العاده‌ای در تغییر روایت داستان پینوکیو انجام داده است.

گیم پلی بازی 

بازی Lies of P به نظر عالی می رسد و دارای سیستم مبارزه‌ ای می باشد. آنطور که از این بازی بر می‌آید، احتمالا بیشتر شامل حمله کردن، فرار کردن و مقابله با حملاتی است که از سوی دشمنان به شما می‌ شود و می ‌تواند به سرعت شما را از میدان خارج کند. در این بازی شما قادر هستید که سلاح های خود را به روش های گوناگون ترکیب کنید و یک سلاح کاربردی تر و خاص تر بسازید.

شما در این بازی توانایی گرفتن تصمیماتی دارید که بر روند بازی تاثیراتی گذاشته و تغییراتی نیز در شکل کارکتر اصلی ایجاد خواهد شد. همه این ها تنها برای مبارزه نیست و دیگر بخش های خاص بازی را نیز شامل می شود. علاوه براین، از ویژگی های اصلی این بازی توانایی دروغ گفتن می باشد که می ‌تواند بر حسب عملکرد گیمر و انتخاب دیالوگ در عناصر بازی تغییر ایجاد نماید.

گرافیک  Lies Of P

بخش بصری این بازی سنگ تمام گذاشته اند، چراکه نمایش پینوکیو در جهانی وحشتناک و دارک و بی روح به شکل بسیار خوبی انجام شده است. فضاهای مختلف بازی حس ترس و وحشت را به شما القا می کند و جو بازی از همان ابتدا خیره کننده و جذاب است. ساخت شخصیت ها در این بازی بسیار منحصر به فرد طراحی شده و در بخش گرافیکی حرفی برای گفتن دارد. دنیایی مرموز و وجود دشمنان عجیب و غریب این بازی به خوبی نمایش داده شده تا علاوه بر گیم پلی و داستان فوق العاده و مهیج از تماشا وتجربه جلوه های هنری و بصری Lies Of P لذت ببرید.

تاریخ انتشار بازی 

در حالی که پیش از این بازه زمانی آگوست برای تاریخ انتشار Lies of P انتخاب شده بود، اکنون سازندگان اعلام کرده‌اند که این بازی در تاریخ 19 سپتامبر 2023 (28 شهریور 1402) برای PC و کنسول‌ های PS5، PS4، Xbox deries x/s و Xbox one عرضه خواهد شد.