بازی Lords of the Fallen
Lords of the Fallen

بازی Lords of the Fallen

بازی Lords of the Fallen یکی از مهیج ‌ترین بازی ‌های اکشن است که سوم شخص مخاطب آن را روایت می‌کند. تمامی ویژگی ‌ها و قابلیت‌ های ویژه این بازی باعث محبوبیت آن شده است. چه بسا اینکه در قسمت ‌های مختلف قابلیت ‌های به روز و منحصر به فردی برای جذب مخاطب دارد. این بازی قرار است در سر‌های جدید با ویژگی ‌های منحصر به فردی توجه تمامی علاقه‌ مندان به بازی ‌های ویدیویی را به خود جلب کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با بازی ‌های ویدیویی محبوب و پرطرفدار با ما همراه باشید.

بازی Lords of the Fallen

بازی Lords of the Fallen قرار است با ویژگی‌های جدیدتر برای Xbox Series X و PS5 طراحی شود. در پلی استیشن ۴ این بازی نیز ویژگی ‌ها و شگفتی‌ های خاصی توجه مخاطبان را به خود جلب می کند. قرار است در سری جدید و پلی استیشن ۵ کاراکترها به صورت کاملاً شخصی سازی و با کلاس ‌های پیش فرض طراحی شوند. البته سازنده چنین اطلاع داده که ۹ کلاس جداگانه در پلی استیشن ۵ وجود دارد که تا حدودی مشابه ویژگی‌ های نسخه ۲۰۱۴ هستند. در هر کلاس یک بخش جداگانه با کاراکترهای مختلفی وجود دارد که می‌ توانید اقدام به شخصی ‌سازی کاراکتر کنید.

ویژگی‌های بازی Lords of the Fallen

بازی Lords of the Fallen به عنوان یک بازی بی‌ نظیر با پلتفورم‌ های Xbox Series X|S, PC و PS5 روانه بازار شد. در این بازی شاهد نقش آفرینی سولزلایک سوم شخص داستان هستیم. در واقع این شخصیت چالش برانگیزتر از نسخه‌ های سری پلی استیشن ۴ است. در این  سلاح‌ ها و جادوهای متعددی وجود دارد که با هر یک از آن ها به عنوان ابزار قدرت می ‌توانید بازی را پیش ببرید. همچنین در طول روایت بازی یک فانوس جادویی وجود دارد که با کمک آن دنیای مردگان را می ‌توانید به راحتی ببینید. از طرفی در مقایسه با سری ۲۰۱۴ نقشه لردز آو د فالن بزرگتر است. در این داستان دو روایت جداگانه یا دو دنیای وسیعی وجود دارد.

Lords of the Fallen

یک بخشی از این داستان مربوط به زندگان و بخش دیگری از آن روایت مردگان است. به طور کلی می‌توان گفت ویژگی ‌های این بازی تقریباً مشابه بازی الدن رینگ است که در جهان محبوبیت بسیار زیادی دارد. در طول این بازی می ‌توانید یکی از دوستان خود را به صحنه نبرد دعوت کنید. در واقع در طول ماجراجویی بازی دوستتان در کنار شما قادر است تا از ابزار و سلاح‌ های جادویی استفاده کند. این دوستان به هنگام حمله به دشمنان ظاهر می ‌شوند؛ اما بازی تک نفره آن لذت بیشتری دارد.

بخش گرافیکی بازی Lords of the Fallen

بازی Lords of the Fallen در تمامی بخش‌ها ویژگی ‌های منحصر به فردی دارد. خاص ‌ترین ویژگی این بازی خاص مربوط به بخش گرافیکی آن است. گرافیک فوق العاده عالی این بازی محبوبیت آن را دوچندان بیشتر می‌ کند. این کیفیت هم در بخش فنی و هم در بخش ‌های هنری انعطاف پذیری بسیار بالایی دارد. به ویژه اینکه در نسخه‌ های کنسولی این بازی را با کیفیت عالی‌تر از بازی‌ های سری ۴ طراحی کرده‌ اند. روایت بازی و اجرای آن کاملاً روان و بدون هیچ مشکلی است. می ‌توان به کیفیت فرمی بالای آن اشاره کرد و از نظر گرافیکی شاهد یک بازی با ثبات عالی و کیفیت مطلوب بود. پلتوفرم‌ های بازی شامل x Series X|S و PS5 هستند.

نتیجه

بازی Lords of the Fallen یکی از بازی‌ های محبوبی است که بارها مورد نقد و بررسی قرار گرفت. این بازی در پلتفورم‌ های Xbox Series X|S, PC و PS5 محبوبیت بسیار بالاتری داشت. البته سری جدید این بازی که قرار است تحت عنوان پلی استیشن ۵ عرضه شود، دارای قابلیت‌ها و ویژگی‌ های بی‌ نظیری می‌ باشد. در این بازی روایات داستانی جالب‌ تر و با سلاح ‌های جادویی ‌تر و دو دنیای متفاوت مردگان و زندگان را مشاهده می ‌کنید. بر اساس نقد و بررسی‌ هایی که روی این بازی محبوب صورت گرفته، می‌ توان گفت یکی از بازی ‌های پرطرفدار با انعطاف پذیری زیاد است. اگر علاقمند به بازی ‌های ویدیویی جنگجویی یا اکشن هستید، می‌ توانید همین حالا جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.