بازی street fighter 6
street fighter 6

بازی street fighter 6

بازی street fighter 6 چیست؟ آیا با این بازی مهیج آشنایی دارید؟ بازی street fighter 6 با استفاده از موتور بسیار قدرتمند بازی سازی RE Engine طراحی و ساخته شده است. سبک این بازی بسیار خیره کننده و چشم نواز است و حالت های مختلف بازی های مهیج در این نوع از بازی دیده می شود که می تواند برای گیمرها ساعت ها تمرکز و سرگرمی را بر ارمغان بیاورد. این بازی در هنگام عرضه کردن دارای هجده مبارز خواهد بود که از میان این مبارزها چون لی، ریو، لوک، جیمی، کیمبرلی و غیره شایان ذکر می باشند.

همچنین شما برای خرید بازی PS5  و خرید بازی PS4 می توانید به سایت آی گیمر مراجعه نمایید.

این بار نیز کپکام با ساخت و عرضه بازی street fighter 6 به میدان آمده است تا غوغایی در میان بازی های اینترنتی به پا کند. بازی مبارزه جدیدی که توسط کپکام ارائه شده است، حالت های بازی بسیار جذاب و متنوعی دارد که از آن جمله می‌ توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. حالت world tour
 2. حالت fighting
 3. حالت Battle

حداقل سیستم جهت اجرای بازی street fighter 6

برای اجرا کردن  این بازی حداقل سیستم مورد نیاز به شرح زیر می باشد:

 1. حافظه رم مورد نیاز برابر با ۸ گیگابایت
 2. کارت گرافیک مورد نیاز برابر با جی تی ایکس ۱۰۶۰ یا RX Radeon ۵۷۰۰
 3. پردازنده مورد نیاز برابر با AMD Ryzen ۳ ۱۲۰۰ یا lntel core i5 – 7500
 4. فضای ذخیره سازی و مورد نیاز برابر با ۶۰ گیگابایت
 5. سیستم عامل حداقل برابر با ویندوز ۱۰

 

street fighter 6

سیستم های پیشنهادی برای اجرای بازی street fighter 6

 1. حافظه رم پیشنهادی برابر با ۱۶ گیگابایت
 2. کارت گرافیکی پیشنهادی برابر با RX Radeon ۵۷۰۰ یا RTX ۲۰۷۰
 3. پردازنده پیشنهادی برابر با AMD Ryzen ۵ ۳۶۰۰ یا lntel core i۷ ۸۷۰۰
 4. فضای ذخیره سازی پیشنهادی برابر با ۶۰ گیگابایت
 5. سیستم عامل پیشنهادی برابر با ویندوز ۱۰

چه کسی می تواند این بازی را اجرا کند.

 برای اجرا کردن این بازی شما به پردازنده‌ ای برابر با حداقل AMD Ryzen ۳ ۱۲۰۰ یا lntel core i۵ _ ۷۵۰۰ نیازمند هستید. با این حال سازندگان سعی کرده اند پردازنده های کم تر از این مقدار را نیز جهت تجربه کردن بهتر گیمرها ارائه دهند. فضای ذخیره سازی جهت نصب کردن این بازی نیز حدود ۶۰ گیگابایت است.

حداقل کارت گرافیکی نیز برابر با Redeon RX 580 یا GTX 1060 پیشنهاد شده است. یعنی با این مقدار کارت گرافیکی هیچ مشکلی در نحوه اجرا کردن بازی نخواهید داشت. اما اگر قصد دارید با تنظیمات گرافیکی بالاتری بازی street fighter 6 را تجربه کنید. باید از آر تی ایکس ۲۰۷۰ یا Radeon RX ۵۷۰۰xt استفاده کنید.

حداقل حافظه ای نیز که برای این بازی نیاز است برابر با ۸ گیگابایت می باشد.

نمایش حالت های جدید و کلاسیک در سری بازی جدید street fighter 6

شرکت کپکام در سال پیش رو در مراسم توکیو گیم شو اخبار بسیار زیادی در خصوص بازی street fighter 6 ارائه داده است که از آن جمله می‌ توان به انتشار دادن یک ویدیو برای بازی فوق را نام برد که علاوه بر برگزار کردن یک تست بتای مخصوص جهت این بازی از برخی مبارزه های کلاسیک آن نیز جزئیاتی را انتشار داده است و اطلاعات بسیار زیادی را در اختیار گیمرها قرار داده است.

نتیجه گیری

در این مقاله ما به بررسی بازی street fighter 6، ویژگی های بازی و شرایط سیستم های پیشنهادی برای اجرای آن پرداختیم و اطلاعاتی را برای شما توضیح دادیم. اگر مطالب ذکر شده در این مقاله برای شما مفید و موثر واقع شده است، می توانید اطلاعات بیش تری در خصوص این بازی را با مراجعه به سایت آی گیمر به دست بیاورید. آی گیمر می تواند شما را با بازی street fighter 6 بیش تر آشنا کرده و اطلاعات زیادی در خصوص سیستم پیشنهادی جهت اجرای آن، نحوه خرید آن، نحوه بازی کردن و غیره را در اختیار شما قرار دهد. و حتی شما را با نحوه صحیح بازی کردن راهنمایی کند تا بتواند بهتر از بازی street fighter 6 استفاده کنید.