بهترین بازی های شرکت Marvel
بازی های شرکت Marvel

بهترین بازی های شرکت Marvel

شرکت Marvel برای تولید بازی های کامپیوتری و موبایلی از شخصیت های خود استفاده می کند و چندین بازی محبوب در این زمینه تولید کرده است در ادامه بازی های شرکت Marvel را معرفی خواهیم کرد.

توسعه دهندگانی از قبیل Insomniac Games و Crystal Dynamics به عنوان شرکت های همکار برای تولید بازی های Marvel شناخته شده اند.

این لیست فقط چند نمونه از بازی های محبوب شرکت Marvel  است و هر ساله بازی های جدیدی تولید می شوند که ممکن است در آینده به این لیست اضافه شوند.

بهترین بازی های شرکت Marvel  کدام است؟

بهترین بازی های شرکت مارول عبارتند از:

 1. Spider-Man: Miles Morales (2020)
 2. Marvel’s Spider-Man (2018)
 3. Marvel Future Fight (2015)
 4. Marvel Puzzle Quest (2013)
 5. The Black Order (2019)
 6. Marvel Contest of Champions
 7. Marvel Super Heroes
 8. Spider-Man: The Video Game
 9. Questprobe featuring The Hulk
 • X-Men Legends

این لیست فقط چند نمونه از بازی های محبوب شرکت Marvel است، و هر ساله بازی های جدیدی تولید می شوند که ممکن است در آینده به این لیست اضافه شوند.

بازی های شرکت Marvel

اگر قصد خرید بازی را دارید از این لینک اقدام کنید (خرید بازی)

تاریخچه بهترین بازی های شرکت Marvel

شرکت مارول (Marvel) یکی از بزرگترین شرکت‌های تولید کننده کمیک و سریال‌های تلویزیونی و فیلم‌های ابرقهرمانی است. تاریخچه بازی‌های این شرکت به شرح زیر است:

 • بازی Spider-Man: The Video Game : این بازی در سال ۱۹۸۲ برای سیستم آرکید عرضه شد.
 • بازی Questprobe featuring The Hulk: این بازی در سال ۱۹۸۴ برای کامپیوترهای شخصی، کنسول Atari 2600 و Commodore 64 منتشر شد.
 • بازی X-Men: Madness in Murderworld: این بازی در سال ۱۹۸۹ برای کنسول NES عرضه شد.
 • بازی Spider-Man and Venom: Maximum Carnage: این بازی در سال ۱۹۹۳ برای کنسول های SNES و Sega Genesis منتشر شد.
 • بازی Marvel Super Heroes: این بازی در سال ۱۹۹۵ برای کنسول های PlayStation و Sega Saturn انتشار یافت.
 • بازی X-Men vs. Street Fighter: این بازی در سال ۱۹۹۶ برای کنسول های PlayStation و Sega Saturn منتشر شد.
 • بازی Marvel vs. Capcom: Clash of Super Heroes: این بازی در سال ۱۹۹۸ برای کنسول های PlayStation و Sega Dreamcast وارد بازار شد.
 • بازی Spider-Man: The Movie Game: این بازی در سال ۲۰۰۲ برای کنسول های PlayStation 2، Xbox و Nintendo GameCube ساخته شد.
 • بازی X-Men Legends: این بازی در سال ۲۰۰۴ برای کنسول های PlayStation 2، Xbox و Nintendo GameCube به بازار ارائه شد.
 • بازی Marvel: Ultimate Alliance: این بازی در سال ۲۰۰۶ برای کنسول های PlayStation 2، Xbox، PlayStation Portable و Microsoft Windows منتشر شد.
 • بازی Spider-Man: Web of Shadows: این بازی در سال ۲۰۰۸ برای کنسول های PlayStation 3، Xbox 360، PlayStation Portable، PlayStation 2 و Microsoft Windows انتشار یافت.
 • بازی Marvel’s Spider-Man: این بازی در سال ۲۰۱۸ برای کنسول PlayStation 4 منتشر شد و با استفاده از موتور بازی سازی قدرتمندی که توسط شرکت Insomniac Games توسعه یافته بود، پایه‌گذاری کامل بر روی داستان مرد عنکبوتی جدیدی در دنیای بازی ساخته شد.

محتوای کلی بهترین بازی های شرکت Marvel

شرکت Marvel یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های تولید کننده فیلم‌های ابرقهرمانی و همچنین بازی های محبوب و پرفروش است.

در ادامه به برخی از بهترین بازی های شرکت مارول اشاره می کنیم:

 1. بازی Marvel’s Spider-Man: این بازی، یکی از بهترین بازی های شرکت مارول است که توسط Insomniac Games توسعه داده شد. در این بازی شما در نقش پیتر پارکر، یا همان اسپایدرمن قرار می گیرید و باید به دنبال مبارزه با جرم و جنایت در شهر نیویورک باشید.
 2. بازی Marvel’s Avengers: این بازی نیز توسط Crystal Dynamics توسعه داده شده است و در آن شما باید به عنوان یکی از ابرقهرمانان Marvel ، اعضای تیم انتقام‌جویان را برای مبارزه با تهدیدات جدیدی که به دنیا حمله کرده‌اند، متحد کنید.
 3. بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy: این بازی نیز توسط Eidos Montreal توسعه داده شده است و در آن شما به عنوان پیت کوئیل، رهبر گاردین‌های کهکشانی، باید به دنبال مبارزه با تهدیدات جدیدی که به دنیا حمله کرده‌اند، بروید.
 4. بازی Marvel vs. Capcom: Infinite: این بازی توسط Capcom توسعه داده شده است و در آن شما می توانید با ابرقهرمانان و قهرمانان شخصیت های محبوب مارول و کاپکام در مبارزات سراسری شرکت کنید.
 5. بازی Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order: این بازی نیز توسط Team Ninja توسعه داده شده است و در آن شما به عنوان یکی از ابرقهرمانان Marvel، باید به دنبال مبارزه با یکی از خطرناک‌ترین تهدیدات جدیدی که به دنیا حمله کرده‌اند، بروید.