کمپانی‌های برتر بازی PS5
کمپانی‌های برتر بازی PS5

کمپانی‌های برتر بازی PS5

کمپانی‌های برتر بازی PS5 کدامند؟ شما کدام کمپانی را برای خرید بازی PS5 ترجیح می‌ دهید؟ آیا با کمپانی‌ های مختلف جهت خرید بازی PS5 آشنا هستید؟ در حال حاضر کمپانی‌های برتر بازی PS5 جزو کمپانی‌ های جهانی محسوب می‌ شوند که در حال ارائه این بازی پرطرف دار و جذاب می‌ باشند. در این مقاله کمپانی‌های برتر بازی PS5 را بررسی می‌ کنیم.

کمپانی‌ های برتر بازی PS5

کمپانی های که در حال حاضر این بازی پر هیجان و پرطرف دار را ارائه می‌ دهند، عبارتند از:

  1. شرکت سونی

نام شرکت سونی را همه ما شنیده‌ ایم و بارها محصولات تولیدی این کمپانی بزرگ را استفاده کرده‌ ایم. صدرنشین بازی‌ های برتر PS5 این شرکت بزرگ می‌ باشد که توانسته است رقم بالایی از فروش بازی‌ های رایانه‌ ای از جمله بازی PS5 را به خودش اختصاص دهد.

  1. شرکت تنسنت

دومین رتبه تولید و فروش بازی‌ های مختلف رایانه‌ ای از جمله بازی PS5 و هم چنین تولید و عرضه کنسول‌ های مختلف بازی‌ های ویدیویی را شرکت تنسنت به خود اختصاص داده است، بیش تر گیمرهایی که بازی های مختلف رایانه‌ ای را دنبال می‌ کنند شرکت تنسنت را به خوبی می‌ شناسند.

  1. شرکت نینتندو

رتبه سوم تولید بازی‌ های رایانه‌ ای به شرکت نینتندو اختصاص دارد، این شرکت ژاپنی در حال حاضر از بزرگ ترین توسعه دهندگان و تولید کنندگان بازی‌ های ویدیویی در دنیا می‌ باشد. بازی‌ هایی از جمله ماریو کارت و دلوکس و بازی سوپر اسمش بروز نهایی محصول همین شرکت می‌ باشند.

کمپانی‌های برتر بازی PS5

  1. شرکت مایکروسافت

کمپانی بزرگ مایکروسافت چهارمین شرکت و کمپانی‌های برتر بازی PS5 محسوب می‌ شود که علاوه بر تولید کردن بازی‌ های مختلف صاحب کنسول‌ های ایکس باکس هم می‌ باشد، بازی‌ هایی مانند ماین کرافت، هالو ۴، هالو ۲ و فیبل از محصولات این شرکت محسوب می‌ شوند.

  1. اکتیویژن بلیزارد

رتبه پنجم در خصوص کمپانی‌های برتر بازی PS5 تا سال ۲۰۲۱ به شرکت اکتیویژن بلیزارد تعلق دارد که توانسته است رقم بالایی از فروش بازی‌ های مختلف را از آن خود کند.

  1. الکترونیک آرتس

الکترونیک آرتس یک شرکت بزرگ آمریکایی است و ششم کمپانی‌های برتر بازی PS5 و دیگر بازی‌ های رایانه‌ ای را دارد که تمرکز ویژه خودش را بر روی ساخت انواع بازی‌ های ویدیویی گذاشته است.

مجموعه فیفا، مجموعه سیمز، مجموعه نیاز برای سرعت، افسانه‌ های اوج و مجموعه ان‌.اف.ال دیوانه از محصولات این کمپانی می‌ باشند.

  1. ایپک گیمز

رتبه هفتم کمپانی‌ های برتر به شرکت ایپک گیمز تعلق می‌ گیرد. این شرکت از موفق‌ ترین شرکت‌ هایی می‌ باشد که در کشور آمریکا قرار دارد و بازی‌ های معروفی مانند شاهد، سرانداز و مسابقات غیر واقعی را تولید کرده است.

کمپانی‌های برتر بازی PS5

  1. شرکت تیک تواینتر اکتیو

شرکت آمریکایی تیک تواینتر اکتیو هشتمین شرکت از شرکت‌ های بزرگ جهان است که بازی‌ های مختلف رایانه‌ ای را ارائه می‌ دهد. بازی رستگاری مردگان قرمز، دزدی بزرگ اتومبیل ۴ و برنامه فضایی کربال از محصولات این کمپانی هستند.

  1. شرکت سگا سامی

نهمین رتبه از کمپانی‌ های برتر بازی PS5 به شرکت سگا سامی تعلق می‌ گیرد. از بازی‌ های این شرکت بزرگ می‌ توان افسانه‌ های ریوایو و ورامبل فیش را نام برد.

  1. کمپانی باندای نامکو

دهمین و آخرین گزینه از کمپانی‌ های برتر بازی PS5 به شرکت باندایانکو تعلق می‌ گیرد که با وجود این که این شرکت آخرین شرکت در لیست کمپانی‌ های برتر قرار می‌ گیرد، اما یک شرکت فعال است که با بازی‌ های خود طرف داران زیادی را به دست آورده است.

سخن آخر

در این مقاله کمپانی‌های برتر بازی PS5 را معرفی کردیم و چند نمونه از محصولات هر کدام را نیز توضیح دادیم. این شرکت‌ ها جزو شرکت‌ های برتر جهانی محسوب می‌ شوند که محصولات‌شان همواره از پرفروش‌ ترین بازی‌ های جهانی محسوب می‌ شود. در سایت https://igamer.ir بیش تر با این شرکت‌ ها آشنا شوید. اگر شما هم یک گیمر حرفه‌ ای هستید و به بازی‌ های رایانه‌ ای علاقه دارید، آشنایی بیش تر با این کمپانی‌ های بزرگ به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید با کیفیت‌ ترین بازی را انتخاب کنید.