For Honor شما را وارد میدان نبرد گذشتگان می کند تا به مبارزاتی سنگین و خونین قدم بگذارید. شما از میان جنگجویان مختلفی از شوالیه های قدرتمند، وایکینگ های بی رحم و سامورایی های مرگبار، کاراکتر خود را انتخاب می کنید. هر یک از این دسته ها دارای اسلحه و شیوه های مبارزه منحصر بفردی هستند و گزینه های مختلفی برای شخصی سازی در اختیار شما قرار می گیرد. خرید

جدیدترین بازی ها

Playstations

جدیدترین بازی ها

تجربه هیجان ، بدون محدودیت با PS5

با کنسول جدید شرکت سونی ، فراتر از محدودیت های تعریف شده برای بازی کردن بروید . با حافظه SSD که سرعت نصب و سرعت بارگزاری بازی ها را به مقدار قابل توجهی کاهش میدهد ، با ظاهر بسیار خاص و منحصر به فرد کنسول Ps5 همراه بازی های انحصاری اش یک پیشنهاد عالی برای گذراندن اوغات فراغت شما دوستان و خانواده خود می باشد .

کنترلر DualSense شما را شگفت زده خواهد کرد

با ظاهری بسیار زیبا و طراحی منحصر به فرد خود دسته بازی dualsense از تمام کنترلر های نسل جدید یک سر و گردن بالاتر است. در این کنترلر از امکانات جدید بسیاری مانند سیستم های بازخورد لمسی ( haptic feedback ) و محرک های تطبیقی ( adaptive triggers ) استفاده کرده است که بیش از قبل تجربه واقع گرایانه تری را به شما القا میکنند، همچنین مدت زمانی که میتوانید از این کنترلر بدون شارژ مجدد استفاده بکنید نیز بیشتر شده است و از ۸ ساعت به بیش از ۱۳ ساعت افزایش یافته است. برخلاف کنترلر dualshock 4 دسته جدید PS5 قابلیت صحبت کردن با دوستان را هنگام بازی های آنلاین بدون نیاز به هزینه اضافی و هدفون و هدست را دارد.

خرید بازی Spider Man Miles Morales

باگر شما انیمیشن Spiderman: Into The Spiderverse را دیده باشید یا نسخه قبلی بازی Marvel’s Spiderman را تجربه کرده باشید حتما با این شخصیت جدید با قدرت های جالب و شگفت انگیز اش آشنا شده اید, قدرت های مایلز با پیتر پارکر تفاوت های بسیاری دارد, در بازی Spiderman Miles Morales شما بیشتر با اینقدرت ‌ها که الکتریسیته و نامرئی شدن و استتار میباشند آشنا خواهید شد.

محصولات پیشنهادی

محصولات دیگر

محصولات پیشنهادی

جدیدترین مقالات

آخرین مقالات

اخبار و مقالات