God of War: Ragnarok از قدیم تا کنون
God of War: Ragnarok

God of War: Ragnarok از قدیم تا کنون

God of War: Ragnarok به عنوان یکی از بازی ‌های محبوب شناخته می ‌شود. این بازی با نام بازی خدای جنگ شهرت دارد که جزو جذاب‌ ترین بازی ‌ها با فراز و نشیب ‌های بسیار زیاد است. با بررسی تاریخچه این نوع بازی با کیفیت و قابلیت‌ های بازی در نسخه ‌های مختلف آشنا می ‌شوید. اکنون برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این بازی محبوب با ما همراه شوید.

از قدیم تا کنون God of War: Ragnarok

از قدیم تا کنون God of War: Ragnarok این بازی‌ ها محبوب ‌ترین و جذاب‌ترین بازی‌ های پرطرفدار در سرتاسر دنیا محسوب می‌ شوند. اگر بخواهیم به تاریخچه این بازی اشاره‌ ای داشته باشیم باید گفت توسط دیوید جفی ساخته شده است. در سال ۲۰۰۵ این نوع بازی شاخص کنسول پلی استیشن روانه بازار شد. تاکنون نسخه ‌های متعددی از این بازی در بازار وجود دارد. به طور کلی ۷ نسخه کامل از سری بازی‌ های خدای جنگ در بازار عرضه شده اند.

نسخه یک God of War: Ragnarok

نسخه یک در سال ۲۰۰۵ انتشار داده شد. این بازی که توسط کمپانی سونی طراحی شده بود با روحیه انتقام جویی طرفداران بسیار زیادی پیدا کرد.

نسخه دو God of War: Ragnarok

نسخه ۲ در سال ۲۰۰۷ وارد بازار شد. این نسخه نیز یک ژانر اکشن ماجراجویی بود که در سال پس از نسخه اولیه آن را طراحی کرده‌اند. در این نسخه جنگ خدایان جزو بهترین بازی‌ های محبوب بود که طرفداران بسیار زیادی پیدا کرد. نسبت به نسخه اولیه نسخه ۲۰۰۷ ویژگی ‌های بسیار زیادی داشت و به همین سبب امتیاز بسیار خوبی نیز کسب کرد. در این نسخه شاهد کشته شدن کریتوس توسط خدای خدایان هستیم که به همین سبب به شکل تدریجی به دنیای زیر زمین راه پیدا می ‌کند.

God of War: Ragnarok

نسخه ۳ God of War: Ragnarok

نسخه ۳ در سال ۲۰۰۸ به روز رسانی شد و این نسخه ۳ پیشرفته‌ تر و با کیفیت‌ تر است نسخه ۲ بود. ژانر اکشن ماجراجویی داشت و امتیاز بیشتری از نسخه ۲ دریافت نمود. محبوبیت این بازی باعث شد تا حتی امروزه این گیمرهای قدیمی نیز بین بسیاری از افراد محبوبیت داشته باشد. چرا که خط داستانی بسیار ایده آلی دارد و با توجه به شخصیت پردازی پویا بسیار روان و منظم پیش می‌رود.

نسخه ۴ God of War: Ragnarok

نسخه ۴ این بازی در سال ۲۰۱۰ طرفداران بسیار زیادی پیدا کرد. ژانر این نسخه اکشن ماجراجویی است و در مقایسه با سه نسخه قبلی قوی‌تر و محبوب‌تر این بازی در سال ۲۰۱۰ با استقبال بالایی مواجه شد. در همان سال آخرین نسخه به روز رسانی شده بازی خدای جنگ شناخته می‌شد. در این نسخه جویان از قابلیت‌های خود استفاده می‌کنند تا روح دنیای زمین را به طرف دشمنان ارسال کنند. بازی سه اسلحه جانبی وجود دارد که شامل تیر و کمان آپولو و سر هلیوس می‌باشد. به دلیل کیفیت بالا این بازی بین ۹۹ تا ۱۰۱ امتیاز دریافت کرد.

نسخه پنجم

نسخه ۵ این بازی مجدد در سال ۲۰۱۰ وارد بازی‌های پلی استیشن شد. این ژانر اکشن ماجراجویی نیز به عنوان نسخه ۵ محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرد. در بین تمامی نسخه‌های بازی خدای جنگ این نسخه سر و صدای زیادی به وجود آورد و با استقبال بیشتری مواجه شد. البته در این بازی می‌توان به سختی‌هایی اشاره کرد که در پایان بازی به شکست دادن باس اصلی ختم می‌شود.

نسخه ششم

نسخه ۶ مربوط به سال ۲۰۱۳ است. در این بازی تفاوت ‌هایی از نظر مکانیزم‌ های کنترلی مشاهده می ‌شد. چرا که نوع کنسول دستی این بازی ‌ها دکمه‌ های کمتری در مقایسه با دو نسخه قبلی داشت. وجود گیم پلیر پویا و با کیفیت باعث شد تا تمامی شرایط بازی شاهد نقش آفرینی و شکست دشمنان باشیم.

نسخه ۷ God of War: Ragnarok

نسخه ۷ این بازی در سال ۲۰۱۸ جزو بی ‌رقیب‌ ترین بازی ‌های پرطرفدار در بازار بود. در این بازی شاهد دشمنان بیشتر هستیم که روایت نبردی بیشتر و سخت ‌تر در آن مشاهده می ‌شود. این نسخه را با سبک متفاوت ‌تر طراحی کرده‌اند و به همین سبب بیشتر امتیاز سرگرم کنندگی دارد. آخرین سری پیشرفته ‌ترین و محبوب‌ترین نسخه همین نسخه ۷ است.

نتیجه

از قدیم تا کنون God of War: Ragnarok به عنوان بازی خدای جنگ در نسخه‌ های متعددی روانه بازار شد. این بازی محبوب در هر نسخه با کیفیت مطلوب‌ تر و ویژگی‌ های بهتر مورد توجه قرار گرفت. این بازی ‌ها هم اکنون محبوبیت بسیار زیادی دارند. شما کاربران گرامی برای خرید انواع بازی های PS4 و بازی PS5 و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به سایت igamer.ir مراجعه کنید.