Outlast بازی ترسناک ps4

Outlast

Outlast بازی ترسناک ps4

Outlast بازی ترسناک ps4 یک بازی کاملاً حرفه ‌ای و شناخته شده در جهان است. تا به کنون صدها بازی ترسناک توسط شرکت‌ های مختلف طراحی شده ‌اند. ترس و وحشتی که توسط این بازی ‌ها به وجود می ‌آید معمولاً کمی از نظر مخاطبان خسته کننده و تکراری هستند. این بازی جدید و پر از وحشت در بازی پر از تفاوت با دیگر بازی‌ های ترسناک است. در این بازی تجربه ترس و وحشت جدیدی را دارید که در صورت مقابله با آن ها زنده خواهید ماند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

همچنین: خرید بازی PS4

Outlast بازی ترسناک ps4

Outlast بازی ترسناک ps4 یک بازی ویدیویی پر از ترس است که در نگاه اول ترس و وحشت بسیار زیادی به وجود می‌ آورد. به طور کلی یکی از قدرتمندترین و پرطرفدارترین بازی‌ هایی محسوب می ‌شود که روایت جالبی دارد. بازی اوت لست توسط شرکت رد بارلز ساخته و منتشر شد. به طور کلی این بازی در سال ۲۰۱۳ به عنوان یکی از بازی ‌های محبوب برای مایکروسافت ویندوز محبوبیت بسیار زیادی داشت. اما در سال ۲۰۱۴ برای پلی استیشن ۴ آن را طراحی کردند. البته در همین سال سری جدید این بازی برای ایکس باکس ۳۶۰ طراحی و عرضه شد.

این شرکت برای توسعه این بازی و ارائه سری ‌های جدید آن همچنان تلاش خود را به کار گرفت. در نتیجه در ۳۱ مارس ۲۰۱۵ سری لینوکس و اواس ده را به عنوان یک بازی افشاگر با نام اوت لست روانه بازار کرد.‌

همچنین: خرید بازی PS5

Outlast

ویژگی های بازی Outlast

Outlast بازی ترسناک ps4 به عنوان یک بازی محبوب که در سری ‌های متعددی عرضه شد ویژگی‌های بسیار خاصی دارد. ژانر این بازی ترس و بقا است و به صورت تک نفره باید این بازی را ادامه داد. این بازی ویدیویی به عنوان یکی از بزرگترین بازی‌ های تاریخ شناخته می ‌شود. چرا که قدرت ماجراجویی، ایجاد ترس و وحشت و ساختاری عالی برای جلب توجه دارد. سیستم مورد نیاز برای این بازی سی پی یو است و هچنین باید از پردازنده دو هسته‌ ای با ۲.۲ گیگاهرتز برای این بازی استفاده کنید.

این بازی روایت جالبی دارد و هدف آن تنها ترساندن نیست. بلکه قدرت زنده ماندن و رویارویی با ترس و وحشت به عنوان ویژگی‌های شاخص روایت این داستان به شمار می ‌رود. با وجود تمام بازی ‌های ویدیویی که در ژانر ترسناک طراحی شده‌ اند، این بازی متفاوت ‌تر و ترسناک ‌تر است.

همچنین: خرید بازی Xbox

روایت بازی Outlast

بازی Outlast یک بازی پر از هیجان و وحشت است که مخاطب را به دنبال خود می ‌کشاند. در روایت بازی یک روزنامه نگار برای پیدا کردن مکان پناهجویان و بیماران روانی به کوهستان سفر می ‌کند. برای سفر به این منطقه کوهستانی نیز باید شجاعت بسیار زیادی داشت تا هنگام رویارویی با رازهای پنهان و وحشتناک بتوان زنده ماند. در منطقه کوهستانی کلرادو یک وحشت بسیار بزرگ و ترسناکی بر منطقه حاکم است. در واقع مکان به عنوان مرکز تحقیقات غیرقانونی برای بیماران روانی به نام مرکاف می ‌باشد که به شکل پنهان از آن محافظت می ‌کنند.

بر اساس روایت داستان می ‌توان به این نتیجه رسید که پس از به پایان رسیدن بازی تجربه واقعی زنده ماندن دارید. کاراکتر اصلی این بازی یک روزنامه نگار است که با هدف تحقیقات سری وارد این منطقه ترس و دلهره می‌ شود. برخلاف بسیاری از بازی‌ های ترسناک که کاراکترهای فرعی زیادی دارد،این بازی تنها یک کاراکتر اصلی در آن به رویارویی با ترس و وحشت می‌ پردازد. بر اساس خیال پردازی با عجایب یا حیوانات مرموز و ترسناک جدیدی آشنا می‌ شوید که هدف مقابله با تک تک آن ها است.

همچنین: خرید بازی nintendo switch

نتیجه

Outlast بازی ترسناک ps4 جزو بازی‌ های ویدیویی با ژانر ترس و وحشت است که در جهان رقیب ندارد. این بازی در سری ‌های مختلفی منتشر شد اما در هر سری متفاوت‌ تر از بازی ‌های ترسناک دیگر، با کیفیت عالی و قدرت بهتری بود. همچنان نیز این بازی در بین بازی ‌های ویدیویی با ژانر وحشتناک محبوبیت بسیار زیادی در بین کاربران دارد. شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سری ‌های متعدد این بازی و یا خرید آن همین حالا با ما تماس بگیرید.