پرفروش ترین بازی های Nintendo Switch

پرفروش ترین بازی های Nintendo Switch

پرفروش ترین بازی های Nintendo Switch

پرفروش ترین بازی های Nintendo Switch

این لیستی از بازی هایی که مشاهده میکنید حداقل میلیون ها نسخه فروخته یا ارسال کردند . همیشه تغییر هستش و مردم همیشه درحال خرید بازی Nintendo Switch هستن که فروش ماهانه و سالانه بازیا تغییر میکنه از آن جایی که شرکت نینتندو فروش بازی Nintendo Switch را هر 3 ماه ی بار به اشتراک میگذارد درحالی که اکثر ناشران و شرکت های دیگه به اشتراک نمیگذارند این لیست عمدتا از عناوین منتشر شده توسط نینتندو تشکیل شده .

نینتندو سوییچ ، کنسول خانگی هیبریدی و دستگاه دستی، در 3 مارس 2017 در سراسر جهان عرضه شد. در سپتامبر 2019 ، نینتندو Nintendo Switch Lite را راه‌اندازی کرد که نسخه‌ای از این سیستم است. تا پایان سال 2020، مجموع واحدهای خانواده نینتندو سوییچ با فروش نزدیک به 80 میلیون واحد، از فروش مادام‌العمر Nintendo 3DS، تا 31 مارس 2022، Nintendo Switch نزدیک به 108 میلیون کنسول فروخته است.

خب بریم سراغ معرفی بهترین عناوین نینتندو سوییچ که فروش خوبی داشتن ولی باید یک نکته رو درنظر بگیرید که این بازی های پرفروش بیشتر برای سلیقه مخاطبان عام هستش و بازی های بسیار قشنگی هم وجود دارد که نتوانستند فروش خوبی داشته باشن و محتوای خیلی خاصی دارد که نمره خوبی از منتقدین گرفتند ولی تمام مردم از آن ها استقبال نکردند .

خرید بازی Mario kart Deluxe برای Nintendo Switch1 – Mario Kart 8 Deluxe

Initial release date: May 29, 2014

Developer: Nintendo Entertainment Analysis & Development

Composer: Ryo Nagamatsu

Mode: Multiplayer video game

Awards: The Game Award for Best Sports/Racing Game, The Game Award for Best Family Game

Platforms: Nintendo Switch, Wii U

Nominations: Kids’ Choice Award for Favorite Videogame, MORE

نقد و برسی  بازی Mario Kart 8 Deluxe

بهترین بازی مسابقات کارتی است که نینتندو در مدت زمان طولانی ساخته است. تعادل دقیقی بین اصلاح ایده های قدیمی و در عین حال معرفی ایده های جدید ایجاد می کند. مسلماً، گرافیک فوق‌العاده و موسیقی متن آهنگ‌سازی جازی آن، ارائه آن را تقویت می‌کند، اما شما با این یکی بیشتر از ظاهر ساده به دست می‌آورید.

فروش Mario Kart 8 Deluxe

توانست 45.33 میلیون نسخه را به فروش برساند که صدر جلدول بازی های سوییچ هستش با توجه به این که بازی در تاریخ  April 28, 2017 عرضه شد .

پرفروش ترین بازی های Nintendo Switch

خرید بازی Animal Crossing برای Nintendo Switch

2 – Animal Crossing: New Horizons

Initial release date: March 20, 2020

Series: Animal Crossing

Composer: Kazumi Totaka

Platform: Nintendo Switch

Developers: Nintendo, Nintendo Entertainment Planning & Development

Awards: British Academy Games Award for Multiplayer

Modes: Single-player video game, Multiplayer video game

نقد و برسی  بازی Animal Crossing: New Horizons

به یک جزیره متروک فرار کنید و بهشت ​​خود را بسازید در حالی که بازی Animal Crossing: New Horizons تجربه میکنید ، زمین شما در جزیره دارای منابع طبیعی فراوانی است که می توان از آنها برای ساخت همه چیز از ابزار گرفته تا امکانات رفاهی موجودات استفاده کرد. می توانید حشرات را در سپیده دم شکار کنید، بهشت ​​خود را در طول روز تزئین کنید، یا از غروب خورشید در ساحل هنگام ماهیگیری در اقیانوس لذت ببرید. زمان ، روز و فصل با زندگی واقعی مطابقت دارند، بنابراین هر روز در جزیره شما فرصتی برای بررسی و یافتن شگفتی های جدید در تمام طول سال است.

فروش Animal Crossing: New Horizons

این بازی دوس داشتنی 38.64 نسخه به فروش رساند و پیشرفت چشمگیری داشت نسبت به عنوان های دیگر و بیشتر از چیزی که انتظار میرفت محبوبیت به دست آورد .

خرید بازی Super Smash Bros Ultimate برای Nintendo Switch

3 – Super Smash Bros. Ultimate

Initial release date: December 7, 2018

Composer: Hideki Sakamoto

Developers: Sora Ltd., Masahiro Sakurai, BANDAI NAMCO Studios, Nintendo Entertainment Planning & Development

Platform: Nintendo Switch

Awards: The Game Award for Best Fighting Game

Series: Super Smash Bros., Pokémon

Genres: Fighting game, Platform game

نقد و برسی  بازی

فروش

بازی Super Smash Bros توانست 28.17 میلیون نسخه به فروش برساند و همون طور که ازش انتظار میرفت 74 تا کاراکتر  داخل این عنوان زیبا هستش که کاراکتر های محصبوب بیشتر گیمر ها هستش و این ویژگی به فروشش خیلی کمک کرد .

خرید بازی the legend of zelda breath of the wild برای Nintendo Switch

4 – The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Initial release date: March 3, 2017 Release date: March 3, 2017

Developer: Nintendo Entertainment Planning & Development

Composer: Hajime Wakai

Designer: Eiji Aonuma

Platforms: Nintendo Switch, Wii U

Awards: BAFTA Games Award for Innovation

نقد و برسی  بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild

رسیدیم به چهارمین عنوان پر فروش نینتندو سوییچ ، هرموقع عنوان The Legend of Zelda: Breath of the Wild را میشنویم اولین کلمه ای که به ذهن ما میرسد یک گیم کامل است.
شما در بازی زلدا با حجم سنگینی از ماجراجویی مواجه هستید و جهان بازی خیلی بزرگ هست که برای تمام کردن بازی باید به چهار سوی بازی شما سفر کنید .
ماجراجویی جذابی تجربه میکنید و کلی داستان و جزئیات فرعی وجود دارد ، در بازی تعداد زیادی از Shrine هایی هست با معما های ساده و جذاب که شمارا خیلی سرگرم خود میکند .
در بازی کلی آیتم وجود دارد و بخشی از بازی درحال ترکیب کردن آیتم ها برای آشپزی هست که با خوردن بعضی از غذاها قابلیت های جزئی به شما اضافه میشود و به ماجراجویی کمکتان میکند مثلا شما باید با دمای محیط سازگار باشید در هوا سرد شما باید لباس گرم داشته باشید یا با آشپزی غذای گرمی درست کنید که توی ساختش از فلفل استفاده کنید یا یک تکه چوب را آتیش بزنید تا قهرمان داستان از سرما یخ نزند .

خرید The Legend of Zelda: Breath of the Wild

توانست 26.55 میلیون به فروش رسید که همه ی گیمر ها انتظار بیشتری از بازی The Legend of Zelda داشتیم باز با این حال جزو چهارمین بازی پرفروش هست که در March 3, 2017 منتشر شد .

خرید بازی Pokémon Sword and Shield برای Nintendo Switch

5 – Pokémon Sword and Shield

Initial release date: November 15, 2019

Series: Pokémon

Developer: Game Freak

Mode: Multiplayer video game

Composers: Go Ichinose, Minako Adachi

Platform: Nintendo Switch

Publishers: Nintendo, The Pokémon Company, Nintendo of America Inc.

نقد و برسی  بازی Pokémon Sword and Shield

نسل جدیدی از پوکمون ها به سیستم نینتندو سوییچ می آیند. یک مربی پوکمون شوید، سفر جدیدی را در منطقه جدید گالار آغاز کنید و راز پشت پوکمون افسانه ای Zacian و Zamazenta را کشف کنید!
منطقه های وحشی پر از پوکمون را کاوش کنید، سرزمینی وسیع که بازیکن می تواند آزادانه دوربین را کنترل کند. و در Max Raid Battles*** شرکت کنید که در آن بازیکنان با پوکمون های غول پیکر و فوق العاده قوی معروف به Dynamax Pokémon روبرو می شوند.
ماجراجویی خود را با انتخاب یکی از سه پوکمون شریک جدید: Grookey، Scorbunny یا Sobble آغاز کنید و در حین گرفتن، نبرد و تجارت با پوکمون های جدید و آشنا روبرو شوید. بازیکنان می توانند دوربین را کنترل کنند و مناطق وسیع اطراف خود را در منطقه وحشی کشف کنند. در بازی چند نفره جدید Max Raid Battles با سایر بازیکنان به صورت محلی یا آنلاین تیم شوید. مربیانی که دارای آیتم ویژه Dynamax Band هستند، می توانند پوکمون خود را داینامکس کنند. برای ماجراجویی پوکمون بعدی در بازی‌های شمشیر پوکمون و سپر پوکمون آماده شوید.

فروش Pokémon Sword and Shield

بازی پوکمون توانست با وجود رقیب های سخت فروش خوبی رو به دست بیاره که 24.27 میلیون نسخه به فروش رسید و اکثر کشور های اروپایی و اسیایی این بازی محبوب را خیلی دوس دارند .  

پرفروش ترین بازی های Nintendo Switch

خرید بازی Super Mario Odyssey برای Nintendo Switch

6 – Super Mario Odyssey

Initial release date: October 27, 2017

Developer: Nintendo Entertainment Planning & Development

Composer: Koji Kondo

Mode: Multiplayer video game

Genre: Action-adventure game

Awards: British Academy Games Award for Game Design

Platform: Nintendo Switch

به ماریو در یک ماجراجویی سه بعدی عظیم و جست‌وجو در جهان بپیوندید و از توانایی‌های باورنکردنی او برای جمع‌آوری ماه‌ها استفاده کنید تا بتوانید کشتی هوایی خود، Odyssey را تقویت کنید و پرنسس هلو را از برنامه‌های عروسی Bowser نجات دهید. این ماجراجویی ماریو سه بعدی مملو از اسرار و شگفتی‌ها است و با حرکات ماریو مانند پرتاب کلاه، پرش کلاهک و گرفتن، تجربه‌های گیم‌پلی سرگرم‌کننده و هیجان‌انگیزی خواهید داشت که برخلاف هر چیزی که قبلاً در یک بازی ماریو از آن لذت برده‌اید. آماده باشید تا به مکان های عجیب و شگفت انگیز دور از پادشاهی قارچ بروید. پادشاهی های سه بعدی عظیم پر از اسرار و شگفتی ها، از جمله لباس های ماریو و راه های زیادی برای تعامل با محیط های مختلف – مانند گشت و گذار در اطراف آن ها در وسایل نقلیه ای که دارای ویژگی رامبل HD کنترلر Joy-Con هستند یا کاوش در بخش هایی به عنوان Pixel Mario. . ماریو به لطف دوستش، کاپی، حرکاتی مانند پرتاب کلاه، پرش کلاه و گرفتن را برای شما در اختیار دارد. با گرفتن، ماریو می تواند کنترل انواع چیزها، از جمله اشیاء و دشمنان را در دست بگیرد. از مناطق شگفت‌انگیز مانند شهر دانک مملو از آسمان‌خراش‌ها دیدن کنید و در حالی که سعی می‌کنید پرنسس هلو را از چنگ Bowser نجات دهید و نقشه‌های شرم‌آور عروسی او را خنثی کنید، با دوستان و دشمنان آشنا برخورد کنید.

نقد و برسی  بازی Super Mario Odyssey

فروش Super Mario Odyssey

ماریو اودیسی با خلاقیت ها و ایده هایی که داد 23.50 میلیون نسخه به فروش رسید .

خرید بازی super mario party برای Nintendo Switch

7 – Super Mario Party

Initial release date: October 5, 2018

Developer: NDcube

Series: Mario Party

Genres: Party, Racing Video Game, Sports Video Game, Strategy Video Game, Shooter Video Game, Simulation Game

Nominations: British Academy Games Award for Multiplayer, MORE

Publishers: Nintendo, Nintendo of America Inc

Platform: Nintendo Switch

نقد و برسی  بازی Super Mario Party

فروش Super Mario Party

به فروش 17.78  میلیون نسخه رسید

پرفروش ترین بازی های Nintendo Switch

8 – Pokémon Brilliant Diamond and Shining Pearl

Initial release date: November 19, 2021

Developer: ILCA

Mode: Multiplayer video game

Engine: Unity

Composers: Junichi Masuda, Go Ichinose, Shota Kageyama, Morikazu Aoki

Platform: Nintendo Switch

Publishers: Nintendo, Nintendo of America Inc.

نقد و برسی  بازی Pokémon Brilliant Diamond and Shining Pearl

داستان نوستالژیک بازی Pokémon Diamond Version را در یک ماجراجویی دوباره تصور کنید، Pokémon Brilliant Diamond، اکنون در سیستم Nintendo Switch! ماجراجویی در بازی Pokémon Brilliant Diamond در منطقه آشنای Sinnoh رخ خواهد داد. سینو که از نظر طبیعت غنی است و کوه قدرتمند تاج را در دل خود جای داده است، سرزمین اسطوره‌های بسیاری است که در طول اعصار گذشته منتقل شده است. شما Turtwig، Chimchar یا Piplup را به عنوان اولین شریک پوکمون خود انتخاب می کنید و سپس به سفر خود برای تبدیل شدن به قهرمان لیگ پوکمون می روید. در طول مسیر، با سازمان اسرارآمیز Team Galactic مواجه می شوید و می توانید با Pokémon Dialga افسانه ای روبرو شوید.

فروش Pokémon Brilliant Diamond and Shining Pearl

این نسخه از پوکمون 14.65  میلیون نسخه به فروش رسید .

خرید بازی Pokémon: Let's Go, Pikachu! and Let's Go, Eevee برای Nintendo Switch

9 – Pokémon: Let’s Go, Pikachu! and Let’s Go, Eevee!

Initial release date: November 16, 2018

Developer: Game Freak

Modes: Single-player video game, Multiplayer video game

Platform: Nintendo Switch Publishers: Nintendo, The Pokémon Company, Nintendo of America Inc.

Nominations: BAFTA Games Award for Best Family and Social Game

Composers: Junichi Masuda, Go Ichinose, Shota Kageyama

نقد و برسی  بازی Pokémon: Let’s Go, Pikachu! and Let’s Go, Eevee!

تجربه یک بازی کلاسیک Pokemon RPG را به نینتندو سوییچ با گرافیک HD و گیم پلی زیبا که برای تازه واردان این سری به راحتی قابل دسترسی است، اما همچنین به اندازه کافی عمیق است که مربیان کهنه کار را سرپا نگه دارد.

این بازی ها دارای قابلیت بازی همزمان دو نفره نیز هستند تا بتوانید با یک دوست سفر کنید! و ارتباط عمیقی بین Pokemon وجود دارد: Let’s Go, Pikachu! و پوکمون: بیایید برویم، ایو! و Pokemon GO، بنابراین طرفداران بازی موبایل موفق، چیزهای بیشتری برای لذت بردن پیدا خواهند کرد.

فروش Pokémon: Let’s Go, Pikachu! and Let’s Go, Eevee!

یکی از دلایل محبوبیت این بازی که توی فروش آن تاثیر مستقیم گذاشت استفاده از کاراکتر دوس داشتنی Eevee و Pikachu هستش که 14.53 میلیون نسخه به فروش رسید .

10 – Ring Fit Adventure

Initial release date: October 18, 2019

Developer: Nintendo Entertainment Planning & Development

Composer: Asuka Hayazaki Designers: Ryosuke Suzuki, Naoya Yamamoto

Nominations: The Game Award for Best Family Game, BAFTA Games Award for Game Beyond Entertainment

Publishers: Nintendo, Nintendo of America Inc.

Genres: Fitness game, Role-playing Video Game, Action game, Simulation Video Game

نقد و برسی  بازی Ring Fit Adventure

فروش Ring Fit Adventure

برای شکست دادن یک اژدهای بدنساز و زیر دستاش با استفاده از تمرینات واقعی، یک دنیای ماجراجویی خارق العاده را کاوش کنید. با دویدن در محل از دشت های پوشیده از چمن عبور کنید، با پرس بالای سرشانه به دشمنان حمله کنید و با انجام چند حرکت بدنسازی و یوگا، سنج سلامت خود را دوباره پر کنید. دو لوازم جانبی جدید، Ring-Con و Leg Strap، حرکات واقعی شما را اندازه‌گیری می‌کنند و به تبدیل آن‌ها به حرکات درون بازی کمک می‌کنند. با مینی گیم‌های اضافی، Ring Fit Adventure یک فرار عالی برای بازیکنان در هر سطح مهارت و برنامه‌ریزی است.

بازی Ring Fit Adventure با خلاقیت جالبش به 14.09  میلیون نسخه به فروش رسید و فراگیر شدن ویروس کرونا به فروش این بازی ورزشی کمک بزرگی کرد که مردم درخانه هم حرکات ورزشی استفاده کنن هم با بازی ویدیویی سرگرم باشند.