آخرین اخبار بازی رزیدنت اویل The latest news of Resident Evil game
اخبار بازی رزیدنت اویل

آخرین اخبار بازی رزیدنت اویل The latest news of Resident Evil game

آخرین اخبار بازی رزیدنت اویل The latest news of Resident Evil game

آخرین اخبار بازی رزیدنت اویل The latest news of Resident Evil game

Resident Evil Re:Verse

Resident Evil Re:Verse، بازی چندنفره که در ابتدا قرار بود در کنار Resident Evil Village عرضه شود، تاریخ انتشار جدیدی در 28 اکتبر 2022 دارد.

آخرین تاریخ انتشار Re:Verse در نمایشگاه Capcom مشخص شد و در همان روزی که Winters’s Expansion برای Resident Evil Village عرضه می شود، عرضه خواهد شد.

برای کسانی که آشنایی ندارند:

DLC گسترش داستانی که مدت ها انتظارش را می کشید، Shadows of Rose، لیدی دیمیترسکو و دیگر شخصیت های قابل بازی را به حالت Mercenaries، و حالت سوم شخص را به کمپین Village اضافه می کند.

این تجربه چند نفره دارای تاخیرهای متعددی بود “تا تیم بتواند به کار خود برای ارائه یک تجربه گیم پلی روان ادامه دهد” و امیدواریم که سرانجام بتواند در اواخر امسال به وعده خود عمل کند.

نسخه ی Resident Evil 4 Remake میتواند بهترین بازی این عناوین باشد

در مورد وعده capcom در باره بازی ؟

یک بازی شش نفره PvP deathmatch که در آن بازیکنان به شخصیت‌های متفاوتی از سری Resident Evil تبدیل می‌شوند.

Re:Verse در آوریل 2021 یک آزمایش بتای باز داشت، اما به دلیل مشکلاتی مدت زمان در دسترس بودن این بتا کوتاه شد .

علاوه بر تاریخ انتشار Re:Verse و DLC برای Resident Evil Village، Capcom Showcase همچنین شامل نگاهی جدید به Resident Evil 4 Remake، جزئیات جدیدی از Monster Hunter Rise: Sunbreak و نگاهی جدید به بازی اکشن کشتار دایناسور است. اگزوپریمال!

آپدیت جدید بازی رزیدنت اویل و قابلیت سوم شخص !

آپدیت جدید بازی رزیدنت اویل و قابلیت سوم شخص !

Capcom در حال اضافه کردن گزینه ای برای پخش کامل Resident Evil Village از دید سوم شخص است، اما برای دسترسی به آن باید DLC جدید را خریداری کنید.

DLC جدید Resident Evil: Village که در نمایشگاه Capcom امروز معرفی شد، شامل سه ویژگی اصلی است، از جمله حالت سوم شخص که در نهایت نگاهی به Ethan Winters می‌دهد.

علی‌رغم تغییر به سوم شخص، به نظر می‌رسد اتان وینترز، قهرمان بی‌چهره، همچنان چهره‌اش را پنهان می‌کند و از دوربین دور می‌شود (حتی اگر مدها ظاهر او را آشکار کنند).

پس از 6 بازی (و چندین اسپین آف) که از دیدگاه سوم شخص استفاده می کردند، Resident Evil 7 و Village به دید اول شخص روی آوردند – حرکتی که بین طرفداران این فرانچایز تفرقه ایجاد کرده است.

Modders به ​​دنبال تغییر آن در نسخه‌های PC بازی بوده‌اند، اما این راه‌حل رسمی‌تر (البته پولی) برای Village است.

DLC Resident Evil Village در 28 اکتبر منتشر می‌شود، و همچنین شامل حالت مزدور، با لیدی دیمیترسکو قابل بازی، و یک داستان جدید و جداگانه در مورد رز جوان می‌شود. یک Resident Evil Village Gold Edition نیز در آن زمان منتشر خواهد شد که شامل بازی کامل به همراه DLC می شود.

شما می توانید هر چیز دیگری را که در نمایشگاه امروز Capcom اعلام شده است، در اینجا ببینید.

Resident Evil 2 Remake, 3 Remake, and 7 Get Next-Gen Upgrades Today

Resident Evil 2 Remake, 3 Remake, and 7 Get Next-Gen Upgrades Today

بازسازی‌های Resident Evils 2 و 3 و همچنین Resident Evil 7 به‌روزرسانی‌های نسل بعدی رایگان برای PS5 و Xbox Series X/S دریافت کرده‌اند.

این ارتقاء که در رویداد Summer Showcase Capcom اعلام شد، امروز در دسترس است و پشتیبانی از 4K، نرخ فریم بالا، ردیابی اشعه و صدای سه بعدی را اضافه می‌کند.

این یک به‌روزرسانی بسیار خوش‌آمد برای دوران مدرن Resident Evil است.

Resident Evil 7 با تغییر به اول شخص تغییر بزرگی را برای این سری ایجاد کرد و ما گفتیم که “نزدیک ترین دنباله شماره گذاری شده برای بازپس گیری ریشه های ماجراجویی کند، اما هیجان انگیز و جوی Resident Evil در مدتی قبل است.”

ارتقاهای نسل بعدی Resident Evil 2، 3 و 7 – Capcom Showcase 2022

بعدی در قطار بازسازی، نمادین Resident Evil 4 است که خط داستانی اصلی را دوباره تصور می کند و رویکرد اکشن کلاسیک بازی را به روز می کند.